Oferty pracy | Kariera | PKP CARGO CONNECT
Należymy do grupy

PKP CARGO CONNECT

Oferty pracy

Rozwiń 22-11-2021

Asystent/ka Zarządu

PKP Cargo Connect Sp. z o. o.  poszukuje kandydata/ki na stanowisko Asystenta/ki Zarządu w Centrali Spółki w Warszawie.

Wymagania:

  • •doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • •wykształcenie wyższe,
  • •dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2),
  • •prawo jazdy kat. B
  • •biegła obsługa MS Office,
  • •doskonała organizacja pracy własnej,
  • •bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • •dbałość o standardy poufności informacji.

Zakres obowiązków :

  • Kompleksowe administrowanie korespondencją, komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną oraz administrowanie kalendarzem Prezesa i Członków Zarządu w wersji elektronicznej,
  • •Obsługa logistyczna gości, konferencji, narad oraz innych spotkań odbywających się w Centrali Spółki,
  • •Organizowanie oraz koordynacja podróży służbowych Zarządu Spółki,
  • •Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami w Centrali,
  • •Wsparcie Zarządu w realizacji bieżących zadań,
  • Prowadzenie rejestrów Biura Zarządu i Prawnego,
  • •Prowadzenie czynności związanych z prawidłowym obiegiem dokumentów w tym faktur,
  • •Zaopatrywanie Biura w niezbędne materiały biurowe oraz artykuły spożywcze,
  • •Tworzenie prezentacji i pism na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

Oferujemy:

  • •możliwość rozwoju w firmie o uregulowanej  pozycji na rynku TSL,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • •przyjazne środowisko pracy i kreatywny zespół,
  • •pakiet świadczeń dodatkowych.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkpcc.com

Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas ważna. W przypadku pytań i sugestii dotyczących ochrony danych prosimy przesłać wiadomość e-mail na adres: krzysztof.radtke@pkpcc.com

Do umów zawartych z PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o. mają zastosowanie dokumenty.

CERTYFIKATY SYSTEMÓW JAKOŚCI

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości i bezpieczeństwa świadczonych usług, Spółka wdrożyła systemy ISO 9001:2015

ISO 22000:2005 oraz stale utrzymuje certyfikaty w zakresie GMP+ B4AEO oraz SQAS  w spedycji drogowej.